Produkt nr: 32E1N1800LA/00
EAN: 8721038000597
Varenummer: F24891624
billigst-pricerunner
Philips 32E1N1800LA skærm &#45 WLED &#45 32" &#45 VA &#45 4ms
Producent: Philips
Produkt nr: 32E1N1800LA/00
EAN: 8721038000597
Varenummer: F24891624
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.612,00 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 32E1N1800LA/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Philips LED-skærm: Oplev livlige farver og skarpe detaljer
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 80 cm (31.5")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype VA
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys W-LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 4 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 3500:1
Dynamisk kontrastforhold marketing navn Mega Infinity DCR
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,18159 x 0,18159 mm
Pixeltæthed 139,87 ppi
Horisontal scanningsområde 30 - 140 kHz
Vertikalt scanningsområde 40 - 60 Hz
Synlig størrelse, horisontal 69,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 39,2 cm
Skærm diagonal (metrisk) 80 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
DDC/CI Ja
Tågehastighed 25%
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala sRGB
Vis sRGB Ja
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Hjem
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Lydudgang Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4/2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 21
Plug and play Ja
LED-indikatorer Drift, Standby
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Strømforbrug (typisk) 34,9 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Driftshøjde 0 - 3658 m
Ikke-drift højde 3658 - 12192 m
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 714 mm
Dybde (med stativ) 140 mm
Højde (med stativ) 512 mm
Vægt (med stativ) 7,39 kg
Bredde (uden stativ) 714 mm
Dybde (uden stativ) 52 mm
Højde (uden stativ) 419 mm
Vægt (uden stativ) 6,25 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 870 mm
Pakkedybde 261 mm
Pakkehøjde 512 mm
Pakkevægt 9,68 kg
Emballage indhold
Stativ inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, HDMI
Brugervejledning Ja
Bæredygtighed
Indeholder ikke PVC/BFR
Andre funktioner
Kompatible operativsystemer Mac OS Windows 11/10
Udvendigt finish type Tekstureret
EasyRead-tilstand Ja
Philips SmartUniformity 95 - 102%
LowBlue tilstand Ja
Delta E 2
Billedforbedring SmartImage
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 50000 t
Genbrug af data
Genanvendelige emballeringsmaterialer 100%