Produkt nr: 32BDL3511Q/00
EAN: 8712581778569
Varenummer: F22147454
billigst-pricerunner
Philips 32BDL3511Q Q-Line
Philips 32BDL3511Q Q-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 32BDL3511Q/00
EAN: 8712581778569
Varenummer: F22147454
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(2.668,80 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 32BDL3511Q/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Philips 32BDL3511Q Q-Line - Fantastisk LED-skærme til din digitale skiltning!
Bestil Philips 32BDL3511Q Q-Line i dag og få den bedste digitale skiltning oplevelse!
Display
Paneltype VA
LED-baggrundsbelysning type Direct-LED
Skærm diagonal 81,3 cm (32")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
Skærmens lysstyrke 350 cd/m²
HD-type Fuld HD
Berøringsskærm Nej
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 6,5 ms
Kontrastforhold (typisk) 4000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16,78 millioner farver
Pixel pitch 0,36375 x 0,36375 mm
Skærm diagonal (metrisk) 80 cm
Panel levetid 50000 t
Tågehastighed 2%
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-indgangsporte 2
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Lyd (L, R) indgang Ja
Lyd (L, R) udgang Ja
RS-232C Ja
Fjernbetjening (IR) indgang Ja
Fjernbetjening (IR) udgang Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital A-tavle
Understøttet placering Indendørs
Orientering Horisontal/vertikal
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100,200 x 200 mm
Facet bredde (bund) 1,72 cm
Facet bredde (side) 1,19 cm
Facet bredde (øverste) 1,19 cm
Præstation
Formål Kommerciel
Driftstimer (timer/dage) 18/7
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 45 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 41 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Understøttede videoformater H.264, MPEG, WMV3
Understøttede lydformater AAC, HE-AAC, WMA
Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 726,5 mm
Skærm, dybde 69,1 mm
Skærm, højde 425,4 mm
Skærm, vægt 5,7 kg
Emballage indhold
Fjernbetjening inkluderet Ja
Batterier inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232, USB
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%