Philips 1000 series 27E2N1500L/00 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
Producent: Philips
Produkt nr: 27E2N1500L/00
EAN: 8721038005455
Varenummer: F25369700
billigst-pricerunner
Producent: Philips
Produkt nr: 27E2N1500L/00
EAN: 8721038005455
Varenummer: F25369700
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(960,80 ekskl. moms)
Produkt nr: 27E2N1500L/00
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Quad HD
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 4 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2331 x 0,2331 mm
Pixeltæthed 108,79 ppi
Horisontal scanningsområde 30 - 114 kHz
Vertikalt scanningsområde 48 - 75 Hz
Synlig størrelse, horisontal 59,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,6 cm
Digital horisontal frekvens 30 - 114 kHz
Digital vertikal frekvens 48 - 75 Hz
Skærm diagonal (metrisk) 68,6 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
DDC/CI Ja
Tågehastighed 25%
Overfladehårdhed 3H
Standard for farveskala sRGB
Vis sRGB Ja
Størrelse på skærmpanel 68.6 cm (27")
Præstation
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Design
Markedspositionering Kontor
HDMI Ja
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 21
Plug and play Ja
LED-indikatorer Drift, Standby
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) C
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 13 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 30 kWh
Strømforbrug (typisk) 20,32 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Driftshøjde 0 - 3658 m
Ikke-drift højde 0 - 12192 m
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 614 mm
Dybde (med stativ) 200 mm
Højde (med stativ) 457 mm
Vægt (med stativ) 3,19 kg
Bredde (uden stativ) 614 mm
Dybde (uden stativ) 35 mm
Højde (uden stativ) 363 mm
Vægt (uden stativ) 2,82 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 690 mm
Pakkedybde 126 mm
Pakkehøjde 420 mm
Pakkevægt 5,44 kg
Andre funktioner
Kompatible operativsystemer DDC/CI; Mac OS; sRGB; Windows 11/10
Udvendigt finish type Tekstureret
EasyRead-tilstand Ja
Billedforbedring SmartImage
LowBlue tilstand Ja
Brugerkontrol Power On/Off; Menu; Brightness; Input; SmartImage
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 50000 t
Genbrug af data
Genanvendelige emballeringsmaterialer 100%