LG 27UK670P-B skærm - WLED - 27" - AMD FreeSync - AH-IPS - 5ms
4K 3840x2160 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.465,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.435,-
DKK
(1.948,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
2.595,-
DKK
(2.076,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | Mega kontrast |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 135 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 56 - 61 Hz |
| DDC/CI | Ja |
| Overfladehårdhed | 3H |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| AMD FreeSync opdateringshastighed | 40 - 60 Hz |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Slot til kabellås | Ingen |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 11 cm |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1414066 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613,1 mm |
| Dybde (med stativ) | 251 mm |
| Højde (med stativ) | 527,3 mm |
| Vægt (med stativ) | 7 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613,1 mm |
| Dybde (uden stativ) | 44,6 mm |
| Højde (uden stativ) | 364,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,8 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 403 mm |
| Pakkedybde | 192 mm |
| Pakkehøjde | 552 mm |
| Pakkevægt | 10,2 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Hurtig start guide | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Kontrastforstærker | Ja |