LG 24BA400-B skærm - LED baglys - 24" - IPS
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.053,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.023,-
DKK
(818,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
1.183,-
DKK
(946,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,4 cm |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Højdejustering | Ingen |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Antal OSD sprog | 18 |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 18 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 539,9 mm |
| Dybde (med stativ) | 190 mm |
| Højde (med stativ) | 414,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 2,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 539,9 mm |
| Dybde (uden stativ) | 56,2 mm |
| Højde (uden stativ) | 321,4 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2,3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 625 mm |
| Pakkedybde | 418 mm |
| Pakkehøjde | 141 mm |
| Pakkevægt | 3,9 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | HDMI, Strøm |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| HDMI-kabellængde | 1,8 m |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR, EPEAT |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Black Stabilizer, Crosshair, Super+ Resolution |