LG 27BA400-B skærm - LED baglys - 27" - IPS
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.335,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.305,-
DKK
(1.044,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ingen |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 250 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 200 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Pixeltæthed | 81,59 ppi |
| Skærm diagonal (metrisk) | 69 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ingen |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| DVI-port | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Netværk
| Wi-Fi | Ingen |
| Ethernet LAN | Ingen |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ingen |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 5 - 15° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 20 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 240 V |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 19 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 612 mm |
| Dybde (med stativ) | 190 mm |
| Højde (med stativ) | 454,9 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,5 kg |
| Bredde (uden stativ) | 612 mm |
| Dybde (uden stativ) | 56,2 mm |
| Højde (uden stativ) | 362,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 670 mm |
| Pakkedybde | 443 mm |
| Pakkehøjde | 150 mm |
| Pakkevægt | 5,2 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Super+ Resolution |
| System for digitalt signalformat | Ikke understøttet |
| Energieffektivitetsklasse (gammel) | A+ |
| Garantiperiode | 2 År |