iiyama Skærm
23.8" - Fast IPS - 240 Hz - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.579,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.549,-
DKK
(1.239,20 ekskl. moms)
Funktioner
| Skærmoverflade | Matte |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| OSD-sprog | Tjekkisk, Tysk, Engelsk, Fransk, Italiensk, Japansk, Hollandsk, Polsk, Portugisisk, Russisk |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 18 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 540 mm |
| Dybde (med stativ) | 171 mm |
| Højde (med stativ) | 378,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,8 kg |
| Vægt (uden stativ) | 3,1 kg |
Andre funktioner
| Angiv højde (med stativ) (tommer) | 498,5 mm |
| Certificering | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Paneltype | Fast IPS |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Svartid (MPRT) | 0,3 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 285 kHz |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |