iiyama Skærm
23.8" - IPS - 120 Hz - 1x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.354,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.324,-
DKK
(1.059,20 ekskl. moms)
Design
| 4-side slim bezel | |
| Produktfarve | Sort |
| Pivot vinkel | 90° |
Projektør
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80M:1 |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
Præstation
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -180 - 180° |
Scanning
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 12 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 12 kWh |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 539 mm |
| Dybde (med stativ) | 221,5 mm |
| Højde (med stativ) | 497 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,8 kg |
Andre funktioner
| Angiv højde (med stativ) (tommer) | 374 mm |
| Compliance-certifikater | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80 % |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Silver |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | AC, HDMI |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Paneltype | IPS |
| Skærmoverflade | Mat |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 96% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 140 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |