Hannspree HO275PTB skærm - LED baglys - 27" - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
4.043,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.013,-
DKK
(3.210,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
4.173,-
DKK
(3.338,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | TFT |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Skærmens lysstyrke | 260 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 8000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 83 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 56 - 75 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,58 cm |
| Overfladehårdhed | 7H |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget mikrofon | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Glas tykkelse | 3 mm |
Porte & Grænseflader
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal upstream-porte | Ja |
| USB-berøringsporte | Ja |
| Antal USB-berøringsporte | Ja |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Antal OSD sprog | 11 |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 16,8 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 40 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 / 60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 401140 |
Vægt & størrelser
| Bredde (uden stativ) | 649,2 mm |
| Dybde (uden stativ) | 47 mm |
| Højde (uden stativ) | 387 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 735 mm |
| Pakkedybde | 146 mm |
| Pakkehøjde | 480 mm |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, USB Type-A til USB Type-B |
Andre funktioner
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |