Dahua DHI-LM24-B200S skærm - LED baglys - 23.8" - VA - 6.5ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.113,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.083,-
DKK
(866,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 6,5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
Præstation
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| DC-in-stik | Ja |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 16,2 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 25 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1329718 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 85% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 539,2 mm |
| Dybde (med stativ) | 46,3 mm |
| Højde (med stativ) | 320 mm |
| Vægt (med stativ) | 2,74 kg |
| Facet bredde (side) | 3,1 mm |
| Facet bredde (øverste) | 3,1 mm |
| Facet bredde (bund) | 1,59 cm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 612 mm |
| Pakkedybde | 101 mm |
| Pakkehøjde | 405 mm |
| Pakkevægt | 4 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | HDMI |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC) |