Yealink BH71 pro Bluetooth Wireless Headset mit Ladecase
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådløs rækkevidde | 30 m |
Høretelefoner
| Maksimal indgangseffekt | 10 mW |
| Hovedtelefon frekvens | 100 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 110 dB |
| Driverenhed | 1,3 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -38 dB |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
Batteri
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 160 mAh |
| Taletid | 10 t |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
Vægt & størrelser
| Vægt | 18 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 460 mm |
| Pakkedybde | 323 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Oplader | Ja |
| Opladningsetui | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
Leverandørfunktioner
| Opladningstid | 90 min. |