Sony WF-C510
ægte trådløse øretelefoner med mik.
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/Musik/Sport/Hverdag |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Blå |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX4 |
| HD-stemme | Ja |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
| Fungerer med Apple Siri | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Frekvensområde (musiktilstand) | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefoner til placering i øret typer | Øretelefoner |
| Akustisk system | Lukket |
| Driverenhed | 6 mm |
| Støjreduktion | Ja |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (uden ANC) | 11 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeræske/uden ANC) | 22 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeræske/med ANC) | 16 t |
| Batteriopladningstid (opladningskasse) | 3 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med ANC) | 8 t |
| Hurtig opladning | Ja |
| Opladningstid for batteri | 1,5 t |
| Hurtig opladningstid | 5 min. |
| Taletid (ANC slukket) | 5 t |
| Taletid (ANC tændt) | 5 t |
Vægt & størrelser
| Vægt | 31 g |
| Venstre hørerør vægt | 4,6 g |
| Højre hørerør vægt | 4,6 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 34,5 mm |
| Pakkedybde | 79 mm |
| Pakkehøjde | 112,5 mm |
| Pakkevægt | 94,8 g |
Emballage indhold
| Opladningsstativ | Ingen |
| Opladningsetui | Ja |
| Garantibevis | Ja |
| Ørepuder | Ja |
Tekniske detaljer
| Automatiseret sporingssystem til vareklassificering (CCATS) | 8517620000 |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 100 kg |