RHOX LX True wireless
Præstation
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Business/Everyday |
| Markedssegment | Forbruger |
| Produktfarve | Sort |
| Udviklet til børn | Ingen |
| Kabelfarve | Sort |
| Egnet til udendørs brug | Ja |
| Anbefalet alder | Voksen |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Foreslået køn | Dreng/Pige |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
Vægt & størrelser
| Bredde | 14 mm |
| Dybde | 27 mm |
| Højde | 22 mm |
| Vægt | 2,6 g |
| Venstre hørerør vægt | 1,3 g |
| Højre hørerør vægt | 1,3 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 24 g |
Emballage indhold
| Power bank inkluderet | Ingen |
| Power bank & enhed oplades på en gang | Ingen |
| Oplader | Ja |
| Biloplader | Ingen |
| Opladningsstativ | Ingen |
| Opladeretui stiktype | USB Type-C |
| Opladningsetui | Ja |
| Indbygget display (opladningsboks) | Ingen |
| Displayteknologi (opladningsetui) | Ingen |