Logitech Zone True Wireless
ægte trådløse øretelefoner med mik.
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Rose |
| Betjeningstaster | Multitast |
| Volumenkontrol | Berøring |
| Kontrolenhedstype | On-ear control unit |
| Kontroltype | Berøring |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP68 |
| Stråleformning | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| RF-forbindelse | Ja |
| Frekvensområde (musiktilstand) | 20 - 20000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Frekvensområde (taletilstand) | 100 - 8000 Hz |
| Trådløs rækkevidde | 30 m |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Driverenhed | 1,2 cm |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Hybrid støjreduktion | Ja |
| Antal mikrofoner | 2 |
| MEMS-mikrofon (Micro-Electro-Mechanical System) | Ja |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
| Støjreducerende kontakt | Ja |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Højre hørerør batterikapacitet | 70 mAh |
| Venstre hørerør batterikapacitet | 70 mAh |
| Batteriteknologi (opladningskasse) | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batteriopladningstid (opladningskasse) | 2,5 t |
| Batterikapacitet (opladningskasse) | 490 mAh |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (uden ANC) | 10 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med ANC) | 6 t |
| Batterikapacitet | 490 mAh; 0,27 Wh |
| Taletid (ANC slukket) | 6 t |
| Opladningstid for batteri | 2,5 t |
| Opladningskilde | USB |
| Taletid (ANC tændt) | 5 t |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningstid | 5 min. |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Trådløs opladning | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja, MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 27,4 mm |
| Dybde | 26,3 mm |
| Højde | 15,9 mm |
| Vægt | 13 g |
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H) | 39,8 x 74,5 x 25 mm |
| Opladeretui vægt | 46 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 96,5 mm |
| Pakkedybde | 137,5 mm |
| Pakkehøjde | 60,5 mm |
| Pakkevægt | 220 g |
Emballage indhold
| Opladningsetui | Ja |
| Opladeretui type | Kabel & trådløs |
| Opladeretui stiktype | USB Type-C |
| Hurtig start guide | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Etui | Ingen |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Tilbehør inkluderet i sættet | 3 sizes gel eartips |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Antal | 1 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 148 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 249 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 112 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,04 kg |
Leverandørfunktioner
| Opladningstid | 180 min. |
Andre funktioner
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 13,6 x 6 x 21,5 mm |
| Grænseflade-adaptere inkluderet | USB Type-A male - USB Type-C female |
| Emballageindhold | Trådløse øretelefoner med medium øregeleer TRÅDLØS OPLADNINGSETUI USB-A-modtager USB-C til A-adapter Udskiftelige øregeleer (S, L) USB-C til A opladerkabel er inkluderet. Transporttaske Brugervejledning |