Hama Bluetooth-Kopfhörer, True Wireless, Earbuds Weiß
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Hvid |
| Kontroltype | Berøring |
| Egnet til udendørs brug | Ja |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Fungerer med Apple Siri | Ja |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Frekvensbånd | 2.402 - 2.48 GHz |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefoner til placering i øret typer | Øretelefoner |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 90 dB |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -32 dB |
| Mikrofonindgangsimpedans | 2,2 ohm (Ω) |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 4 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeretui) | 12 t |
| Taletid (med opladeretui) | 12 t |
| Taletid | 4 t |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Standby tid | 35 t |
Vægt & størrelser
| Vægt | 34 g |
Emballage indhold
| Opladningsetui | Ja |
| Opladeretui stiktype | USB Type-C |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Antal | 1 |
Strømstyring
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2 W |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2 W |