Anker Soundcore Liberty 5 Headset Trådløs I ørerne Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Blå
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Markedssegment | Forbruger |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Blå |
| Beskyttelsesfunktioner | Støvresistent, Vandtæt |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP55 |
| Egnet til udendørs brug | Ja |
| Foreslået køn | Dreng/Pige |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Plug and play | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Bluetooth-profiler | LDAC |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Driverenhed | 9,2 mm |
| Støjreduktionstype | Adaptiv |
| Støjreduktion | Ja; Ja |
| Gennemsigtighedstilstand | Ja |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med ANC) | 8 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeræske/uden ANC) | 48 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (uden ANC) | 12 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeræske/med ANC) | 32 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 59 mm |
| Dybde | 57 mm |
| Højde | 29 mm |
| Vægt | 57 g |
| Venstre hørerør vægt | 4,6 g |
| Højre hørerør vægt | 4,6 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 108 mm |
| Pakkedybde | 108 mm |
| Pakkehøjde | 56 mm |
| Pakkevægt | 144 g |
Emballage indhold
| Opladningsetui | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Kabler inkluderet | USB Type-C til USB Type-A |
| Antal | 1 |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |