Poly Blackwire 3220
headset - USB-C
Præstation
| Produkttype | Headset; Headset |
| Bæremåde | Headset; Headset |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter; Kontor/Callcenter |
| Headset type | Mono; Mono |
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Slå lyden fra, Volume +, Volume -; Besvar/afslut opkald, Slå lyden fra, Volume +, Volume - |
| Farvenavn | Black |
| Volumenkontrol | Knap; Knap |
| Kontrolenhedstype | I-linje kontrolenhed; I-linje kontrolenhed |
| Kontroltype | Knapper; Knapper |
| Kabelfarve | Rød; Rød |
| Signal/støjforhold | 90 dB; 90 dB |
| Høreværnsteknologier | SoundGuard DIGITAL; SoundGuard DIGITAL |
| Oprindelsesland | Kina, Mexico |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført; Ledningsført |
| USB-tilslutning | Ja; Ja |
| USB-stik | USB Type-C; USB Type-C |
Høretelefoner
| Ørekobling | Supraaural; Supraaural |
| Impedens | 32 ohm (Ω); 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 90 dB; 90 dB |
| Driverenhed | 2,8 cm; 2,8 cm |
| Støjreduktion | Ja; Ja |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom; Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 10000 Hz; 100 - 10000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -38 dB; -38 dB |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt; Omniretningsbestemt |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11; Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS; MacOS |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | TCO |
Vægt & størrelser
| Bredde | 155 mm |
| Dybde | 32 mm |
| Højde | 178 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 185 mm |
| Pakkedybde | 56 mm |
| Pakkehøjde | 207 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
Emballage indhold
| Kassens indhold | Headset; USB Type-C️-kabel; Brugervejledning; USB Type-C til USB Type-A-adapter |
| Ørepudemateriale | Polyurethan (PU); Polyurethan (PU) |
Logistik data
| Pallens bruttovægt | 357 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 12 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
Tekniske detaljer
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1016 x 1219,2 x 1318,8 mm (40 x 48 x 51.9"); 1016 x 1219,2 x 1318,8 mm (40 x 48 x 51.9") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 357 kg (787 Pund); 357 kg (787 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219 x 1319 mm |
Andre funktioner
| Andre understøttede operativsystemer | Android, iOS; Android, iOS |
| UNSPSC-kode | 43191638 |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |