Koss KSC 75
Præstation
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Bæremåde | Ørekrog |
| Anbefalet brug | Musik |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Sammenfoldelig | Ingen |
| Kabellængde | 1,2 m |
| Virtuel surround | Ingen |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| Bluetooth | Ingen |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
Høretelefoner
| Ørekobling | Supraaural |
| Hovedtelefon frekvens | 15 - 25000 Hz |
| Impedens | 60 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 101 dB |
Mikrofon
| Mikrofontype | Ikke tilgængelig |
Batteri
| Trådløs opladning | Ingen |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 177 mm |
| Pakkedybde | 72 mm |
| Pakkehøjde | 48 mm |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 132 kg |