HyperX Cloud Stinger II
headset med ledning - PlayStation
Præstation
| Produkttype | Headset; Headset |
| Bæremåde | Headset; Headset |
| Anbefalet brug | Spil; Spil |
| Headset type | Binaural; Binaural |
| Produktfarve | Hvid; Hvid |
| Farvenavn | White |
| Kabellængde | 1,2 m; 1,2 m |
| Oprindelsesland | Kina |
| Kompatible produkter | PlayStation; PlayStation |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført; Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja; Ja |
Høretelefoner
| Ørekobling | Circumaural |
| Akustisk system | Lukket |
| Hovedtelefon frekvens | 10 - 28000 Hz; 10 - 28000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω); 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 97,5 dB; 97,5 dB |
| Driverenhed | 5 cm; 5 cm |
| Drivertype | Dynamisk; Dynamisk |
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
| klirfaktor (THD) | 2%; 2% |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom; Boom |
| Mikrofon sensitivitet | -41,5 dB; -41,5 dB |
| Mikrofonretningstype | Envejs; Envejs |
Vægt & størrelser
| Bredde | 179 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 195 mm |
| Vægt | 275 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 275 mm |
| Pakkedybde | 58 mm |
| Pakkehøjde | 226 mm |
| Pakkevægt | 480 g |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ingen; Ingen |
| Hurtig start guide | Ja; Ja |
| Kassens indhold | HyperX Cloud Stinger 2-gamingheadset, startvejledning |
| Ørepudemateriale | Imiteret læder; Imiteret læder |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen; Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen; Ingen |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 52161514 |