HP Poly Voyager 4310 Microsoft Teams Certified Headset +BT700-dongle +bordoplader
Præstation
| Produkttype | Headset; Headset |
| Bæremåde | Headset; Headset |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter; Kontor/Callcenter |
| Headset type | Mono; Mono |
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Black |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Volume +, Bluetooth parring, Volume -; Besvar/afslut opkald, Volume +, Bluetooth parring, Volume - |
| Kabellængde | 1,5 m; 1,5 m |
| Oprindelsesland | Kina, Mexico |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs; Trådløs |
| USB-tilslutning | Ja; Ja |
| USB-stik | USB Type-A; USB Type-A |
| Bluetooth | Ja; Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, HFP, HSP, AVRCP; A2DP, HFP, HSP, AVRCP |
| Bluetooth-version | 5.2; 5.2 |
| Trådløs rækkevidde | 50 m; 50 m |
Høretelefoner
| Ørekobling | Supraaural; Supraaural |
| Driverenhed | 3,2 cm; 3,2 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom; Boom |
| MEMS-mikrofon (Micro-Electro-Mechanical System) | Ja; Ja |
Batteri
| Batteridrevet | Ja; Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri; Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion); Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 350 mAh; 350 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 47 t; 47 t |
| Taletid | 24 t; 24 t |
| Opladningstid for batteri | 1,6 t; 1,6 t |
| Standby tid | 50 t; 50 t |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | TCO |
Vægt & størrelser
| Bredde | 155 mm |
| Dybde | 67 mm |
| Højde | 166 mm |
| Vægt | 122 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 188 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 593,73 g |
Emballage indhold
| Opladningsstativ | Ja |
| Hurtig start guide | Ja; Ja |
| Modtager inkluderet | Ja; Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A; USB Type-A |
| Etui | Ja; Ja |
| Kassens indhold | Startvejledning; Opbevaringspose; Bordoplader; Trådløst headset; USB Type-A-ladekabel; BT700 Bluetooth USB-adapter |
Logistik data
| Pallens bruttovægt | 89,8 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 80 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 10 stk |
Tekniske detaljer
| Pallevægt (efter britisk standard) | 89,8 kg (197.9 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219 x 1940 mm |
Andre funktioner
| Andre understøttede operativsystemer | Android, iOS |
| UNSPSC-kode | 43191638 |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |