Sharp R-7429(W)W
mikrobølgeovn med grill - fritstående - hvid
Funktioner
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Produkttype | Grill mikroovn |
| Placering af apparat | Bordplade |
| Indvendig kapacitet | 25 L |
| Mikrobølgeeffekt | 900 W |
| Kontroltype | Berøring |
| Grill | 1000 W |
| Antal effektniveauer | 11 |
| Drejeskive | Ja |
| Pladespiller størrelse | 31,5 cm |
| Indvendig belysning | Ja |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LED |
| Integreret ur | Ja |
Madlavningsfunktioner & programmer
| Grill | Ja |
| Konvektion madlavning | Ingen |
| Damp madlavning | Ingen |
| Rotisserie | Ingen |
| Afrimningsfunktion | Ja |
| Automatiske programmer, antal | 8 |
Strømstyring
| Tilsluttet belastning | 1270 W |
| Strøm | 10 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 512 mm |
| Dybde | 429,5 mm |
| Højde | 306,2 mm |
| Indvendige mål (B x D x H) | 330 x 369 x 208 mm |
| Vægt | 15,1 kg |