random_RcGjAcgMsm
Præstation
| Kaffemaskine type | Fuld-auto |
| Beholder til brygget kaffe | Kop |
| Volumen i kopper | 14 kopper |
| Maksimalt driftstryk | 15 bar |
| Indbygget kværn | Ja |
| Justerbare indstillinger for kværn | Ja |
| Kaffebønner volumen | 250 g |
| Justerbar kaffestyrke | Ja |
| Antal tude | 2 |
| Varmtvandsystem | Ja |
| Varmesystem | Termoblok |
| Placering af apparat | Bordplade |
| Vandfilter | Ja |
| Produkttype | Espressomaskine |
| Justerbare vandmængde | Ja |
| Vandtank volumen | 1,8 L |
| Kaffetype | Kaffebønner, Malet kaffe |
| Forbryg aroma kontrol | Ja |
Madlavningsfunktioner & programmer
| Flere drikkevarer | Ja |
| Kaffebrygning | Ja |
| Fremstilling af Espresso | Ja |
| Fremstilling af Cappuccino | Ja |
| Fremstilling af Lungo | Ja |
Ergonomisk
| Kontroltype | Knapper, Dreje |
| Indbygget skærm | Ja |
| Vandmåler | Ja |
| Aftagelig vandtank | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Aftagelig drypbakke | Ja |
Strømstyring
| Strøm | 1450 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 238 mm |
| Dybde | 430 mm |
| Højde | 340 mm |
| Vægt | 9 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |