Bosch TAS164E coffee maker Fully-auto Capsule coffee machine 0.7 L
Præstation
| Kaffemaskine type | Fuld-auto |
| Kaffekapsel/pudesystem | T DISC |
| Beholder til brygget kaffe | Kop |
| Justerbar temperatur | Ja |
| Placering af apparat | Bordplade |
| Produkttype | Kapsel kaffemaskine |
| Vandtank volumen | 0,7 L |
| Kaffetype | Kaffekapsel |
| Selvrensende | Ja |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
Madlavningsfunktioner & programmer
| Flere drikkevarer | Ja |
| Kaffebrygning | Ja |
| Fremstilling af Espresso | Ja |
| Fremstilling af Cappuccino | Ja |
| Fremstilling af Latte Macchiato | Ja |
| Fremstillng af Caffe Crema | Ja |
| Tebrygning | Ja |
| Fremstilling af varm chokolade | Ja |
Ergonomisk
| Kontroltype | Berøring |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LED |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Ledningslængde | 0,9 m |
| Justerbar højde på kopholder | Ja |
Strømstyring
| Strøm | 1400 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
| Automatisk slukning | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 157 mm |
| Dybde | 366 mm |
| Højde | 265 mm |
| Vægt | 2,7 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 194 mm |
| Pakkedybde | 395 mm |
| Pakkehøjde | 298 mm |
| Pakkevægt | 2,8 kg |
| Pakketype | Kasse |