HPE NS204i-u V2 960GB SED
Hukommelse
| Kapacitet | 960 GB |
Vægt & størrelser
| Bredde | 222,3 mm |
| Dybde | 252,4 mm |
| Højde | 65,1 mm |
| Vægt | 360 g |
Andre funktioner
| Højde (efter britisk standard) | 6,5 cm (2.56") |
| Bredde (efter britisk standard) | 22,2 cm (8.75") |
| Kapabilitet | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,355 kg (0.783 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 222,2 x 252,5 x 65 mm (8.75 x 9.94 x 2.56") |
| Dybde (efter britisk standard) | 25,2 cm (9.94") |