Acer Predator X32 X3bmiiphuzx skærm - 32" - AMD FreeSync Premium - 0,03ms,0,01ms
4K UHD 3840x2160 ved 240Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Acer Predator X32 X3bmiiphuzx skærm - 32" - AMD FreeSync Premium - 0,03ms,0,01ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Acer Predator X32 X3bmiiphuzx skærm - 32" - AMD FreeSync Premium - 0,03ms,0,01ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
10.867,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
10.837,-
DKK
(8.669,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Acer Predator X32 X3bmiiphuzx skærm - 32" - AMD FreeSync Premium - 0,03ms,0,01ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Acer Predator X32 X3bmiiphuzx skærm - 32" - AMD FreeSync Premium - 0,03ms,0,01ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
10.997,-
DKK
(8.797,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Paneltype | OLED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 450 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 275 cd/m² |
| Responstid | 0,01 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1.073 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,181 x 0,181 mm |
| Digital horisontal frekvens | 510 - 510 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 240 Hz |
| Farvedybde | 10 Bit |
| Farveskala DCI-P3 | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| Antal USB type-C downstream-porte | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort ud-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -20 - 20° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 25° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 38 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 35 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 714,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 305,4 mm |
| Højde (med stativ) | 459,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 7 kg |
| Bredde (uden stativ) | 714,3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 66,1 mm |
| Højde (uden stativ) | 412 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,9 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, DisplayPort, HDMI |