Razer Basilisk V3 X HyperSpeed
trådløs gamer mus - RGB LED lys - BlueTooth - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
836,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
806,-
DKK
(644,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 18000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 7 |
| Antal programmerbare knapper | 7 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 60 |
| Musens sporingshastighed | 450 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 40 G |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Batteriets levetid | 0,73 måned(er) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 130 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 106 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 99 mm |
| Pakkevægt | 920 g |
| Pakkehøjde | 155 mm |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471606000 |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |