Turtle Beach Recon 500 Headset Ledningsført Spil Hvid
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Hvid |
| Betjeningstaster | Volume +, Volume - |
| Volumenkontrol | Dreje |
| Kontroltype | Knapper, Dreje |
| Kabellængde | 1,3 m |
| Kabelfarve | Grå |
| Plug and play | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | Xbox Series X|S & Xbox One | PS5 & PS4 | Nintendo Switch |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
Høretelefoner
| Ørekobling | Circumaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Magnet-type | Neodym |
| Driverenhed | 6 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofonretningstype | Envejs |
| Aftagelige mikrofon | Ja |
| Tilslutning af mikrofon | 3,5 mm |
Vægt & størrelser
| Bredde | 201 mm |
| Dybde | 101 mm |
| Højde | 237 mm |
| Vægt | 644,1 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 172 mm |
| Pakkedybde | 102,4 mm |
| Pakkehøjde | 86,6 mm |
| Pakkevægt | 700 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Hurtig start guide | Ja |
| Antal | 1 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 168 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 438 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 220 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,4 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 4 stk |
Tekniske detaljer
| Automatiseret sporingssystem til vareklassificering (CCATS) | 9504500000 |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen |
Leverandørfunktioner
| Anbefalet køn | Dreng/Pige |
| Materiale | Hukommelsesskum |