Trust 25783 hovedtelefoner/headset Ledningsført Spil Sort, Gul
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort, Gul |
| Kabellængde | 1,2 m |
| Justerbar hovedbøjle | Ja |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
Høretelefoner
| Ørekobling | Circumaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Hovedtelefon følsomhed | 100 dB |
| Driverenhed | 5 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
| Folde mikrofon | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 85 mm |
| Højde | 200 mm |
| Vægt | 244 g |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |