Steelplay HP45 Headset Ledningsført Spil Sort, Grøn
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort, Grøn |
| Kabellængde | 2,4 m |
| Kabelfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
Høretelefoner
| Ørekobling | Circumaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 110 dB |
| Driverenhed | 4 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
Vægt & størrelser
| Bredde | 225 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 215 mm |
| Vægt | 274 g |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen |