Quantum 100, Xbox Wired
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Virtuel surround | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Bluetooth | Nej |
Høretelefoner
| Ørekobling | Circumaural |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
Batteri
| Trådløs opladning | Nej |
Vægt & størrelser
| Vægt | 220 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 235 mm |
| Pakkedybde | 260 mm |
| Pakkehøjde | 94 mm |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Nej |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Nej |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 460 kg |