Lexip Adventure Classic Headset Kabel & trådløs Spil Bluetooth Brun, Turkis
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Brun, Turkis |
| Justerbar hovedbøjle | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| 3,5 mm stik | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Høretelefoner
| Ørekobling | Circumaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Driverenhed | 4 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterikapacitet | 300 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 5 t |
| Opladningstid for batteri | 2,5 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 164 mm |
| Dybde | 84 mm |
| Højde | 193 mm |
| Vægt | 175 g |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Kabler inkluderet | Lyd (3ˌ5 mm), USB |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| USB strømforsyning | Ingen |
Andre funktioner
| USB-kabellængde | 1,6 m |