JBL QUANTUM ONE
Sort
Præstation
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Betjeningstaster | Volume +, Volume - |
| Kabellængde | 1,2 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Baggrundslys | Ja |
| Fungerer med Google Assistant | Ingen |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ingen |
| Fungerer med Apple Siri | Ingen |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ingen |
Høretelefoner
| Maksimal indgangseffekt | 30 mW |
| Ørekobling | Circumaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 95 dB |
| Driverenhed | 5 cm |
| Drivertype | Dynamisk |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -41 dB |
| Aftagelige mikrofon | Ja |
| Mikrofonretningstype | Envejs |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 |
Vægt & størrelser
| Vægt | 526 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 112 mm |
| Pakkedybde | 245 mm |
| Pakkehøjde | 231 mm |
| Pakkevægt | 1,25 kg |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Kabler inkluderet | Lyd (3ˌ5 mm), USB Type-C til USB Type-A |
Logistik data
| Produkter pr. pallelag | 28 stk |
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | China |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Produkter pr. palle | 168 stk |
| Palle GTIN (EAN/UPC) | 6925281969737 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 251 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 484 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 283 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5,72 kg |
| Ydre emballage volumen | 0,034 cm³ |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 6925281969737 |
Tekniske detaljer
| Palle nettovægt | 240,2 kg |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen |
Leverandørfunktioner
| Materiale | Plast |
| Justerbar lydstyrke | Ja |