HP USB-stereoheadset G2
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
Høretelefoner
| Ørekobling | Supraaural |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 144 mm |
| Højde | 54 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 144 mm |
| Pakkehøjde | 54 mm |
| Pakkevægt | 210 g |
Emballage indhold
| Garantibevis | Ja |
| Kassens indhold | Headset; Quick Start guide; Warranty |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
Andre funktioner
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| UNSPSC-kode | 52161514 |
| Kompatible operativsystemer | Windows 10; macOS; Chrome OS |