CHERRY XTRFY H3
headset
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Betjeningstaster | EQ mode, Slå lyden fra, Volume +, Volume - |
| Kabellængde | 2 m |
| Kabelfarve | Sort |
| Justerbar hovedbøjle | Ja |
| Husmateriale | Aluminium |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| RF-forbindelse | Ja |
Høretelefoner
| Ørekobling | Supraaural |
| Akustisk system | Lukket |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 16 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 94 dB |
| Driverenhed | 5,3 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
| Aftagelige mikrofon | Ja |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 100 t |
| Batteriopladningstid (opladningskasse) | 5 t |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 325 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 205 mm |
| Pakkehøjde | 240 mm |
| Pakkevægt | 630 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Hurtig start guide | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Ørepudemateriale | Imiteret læder |
| Ørepuder | Ja |
| Antal | 1 |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE, China RoHS, Federal Communications Commission (FCC), KCC, UKCA |