ASUS Pro H810T-CSM Intel H810 LGA 1851 (Socket V1) mini ITX
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processor sokkel | LGA 1851 (Socket V1) |
| Kompatibel processor serie | Intel Core Ultra (Series 2) |
Hukommelse
| Understøttede hukommelsestyper | DDR5-SDRAM |
| Antal hukommelsesstik | 2 |
| Hukommelses slots type | SO-DIMM |
| Hukommelseskanaler | To-kanals |
| ECC-kompatibilitet | NON-ECC |
| Understøttet hukommelsesur hastighed (maks.) | 6400 MHz |
| Maksimal intern hukommelse | 128 GB |
| Ikke-bufferet hukommelse | Ja |
Lagring controllers
| Understøttet datalagringsdrev typer | HDD & SSD |
| Understøttede lagerdrev brugerflader | M.2, SATA III |
| Antal understøttede HHD'er | 2 |
| Antal understøttede lagerdiske | 3 |
Grafik
| Understøttelse af parallel behandlingsteknologi | Ikke understøttet |
Intern I/O
| USB 2.0-stik | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) stik | Ja |
| Antal SATA III-stik | 2 |
| Lydstik på frontpanel | Ja |
| CPU-ventilatorstik | Ja |
| Antal stik til CPU-blæser | Ja |
| Antal kabinetventilatorstik | Ja |
| Indbrudsttik til kabinet | Ja |
| TPM-stik | Ja |
| Antal COM-stik | 2 |
Bagpanel I/O porte
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 2 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nej |
Funktioner
| Bundkort chipsæt | Intel H810 |
| Lyd-output kanaler | 7.1 kanaler |
| Produktfarve | Flerfarvet |
| Komponent til | PC |
| Motherboard form faktor | Thin Mini ITX |
| Bundkort chipset familie | Intel |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11 (22H2 & later), Windows 10 64-bit(21H2 & later) |
Udvidelsessokler
| Antal M.2 (M) slots | Ja |
BIOS
| BIOS-type | UEFI AMI |
| BIOS-hukommelsesstørrelse | 256 Mbit |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 226 mm |
| Pakkedybde | 182 mm |
| Pakkehøjde | 60 mm |
| Pakkevægt | 6,9 kg |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 170 mm |
| Højde | 49 mm |
Andre funktioner
| Vægt | 319 g |