Dreame APB03 Filter Håndstøvsuger
Funktioner
| Produkttype | Filter |
| Egnet til støvsugertype | Håndstøvsuger |
| Produktfarve | Grå, Hvid |
| Vaskbar | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Dreame |
| Kapabilitet | P10, P10 Pro |
Vægt & størrelser
| Bredde | 71,3 mm |
| Højde | 84,5 mm |
| Vægt | 77,1 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 86,1 mm |
| Pakkedybde | 86,1 mm |
| Pakkehøjde | 93,9 mm |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 1 År |