Delock
sensorkabel - 5-pins M12 til 5-pins M12 - 3 m
Funktioner
| Kabellængde | 3 m |
| Kabeltype | RST |
| Stik 1 | M12 |
| Stik 2 | M12 |
| Stik køn | Hanstik/Hanstik |
| Kabelfarve | Grå |
| Ledningsmateriale | Kobber |
| AWG-ledningsstørrelse | 14 |
| Materiale for kapper | Polyurethan (PUR) |
| Nominel spænding | 63 V |
| Bøjeradius (maks.) | 10,4 cm |
| Olieresistent | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -40 - 80 °C |
Emballeringsdata
| Antal | 1 |
| Pakketype | Polybag |