DC extension cable from
Funktioner
| Formål | Laptop |
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Justerbar udgangsspænding | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husets farve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 80 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 20 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Stik 10 dimensioner | 4.5 x 3 mm |
| Stik 1 dimensioner | 7.4 x 5 mm |