DAHUA DH-PFA134 Junction box
Funktioner
| Type | Samledåse |
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Aluminium |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
Ergonomisk
| Maksimal vægtkapacitet | Ja |
| Tilslutningsgevind | 1/2" |
Vægt & størrelser
| Diameter | 9 cm |
| Vægt | 240 g |
| Højde | 36,1 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 115 mm |
| Pakkehøjde | 45 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 90% |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299020 |