Cougar MARS 120
skrivebord
Design
| Type | Lige |
| Normal brug | Spil |
| Form på bordplade | Rektangulær form |
| Bordpladens materiale | Fiberplade |
| Ramme, materiale | Stål |
| Ramme, farve | Sort |
| Farve på bordpladen | Sort |
| Produktfarve | Sort |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Baggrundsfarve | Flerfarvet |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Maksimal vægtkapacitet | 150 kg |
Porte & Grænseflader
| USB stik | Ja |
| Antal USB-porte | 2 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 771 mm |
| Dybde | 1533 mm |
| Højde | 850 mm |
| Vægt | 40,3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 850 mm |
| Pakkedybde | 930 mm |
| Pakkehøjde | 350 mm |
| Pakkevolumen | 35300 cm³ |
| Pakkevægt | 45,1 kg |