CoreParts
strømforsyningsadapter - 65 Watt
Funktioner
| Formål | Laptop |
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 220-230 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangseffekt | 65 W |
| Udgangsspænding | 20 V |
| Udgangsstrøm | 3,25 A |
| Justerbar udgangsspænding | Ingen |
| Aftagelige strømforbindelser | Ingen |
| Kapabilitet | - IBM/Lenovo ThinkPad: R500 2713-XXX, R500 2714-XXX, R500 2716-XXX, R60 9455, 9456, 9457, 9459-xxx, R60 9456-xxx, R60 9460, 9461, 9462, 9464-xxx, R61 7732, 7733, 7734, 7735-xxx, SL500 2746-xxx, T500 2055-xxx, T500 2082-xxx, T500 2243-xxx, T60 1951-xxx, T60 2007-xxx, T61 6460-xxx, T61 6466-xxx, T61 7662-xxx, T61 7664-xxx, X201, X60s 1702, 1703, 1704-xxx, X61 7673, 7674, 7675-xxx, X61s 7666, 7667, 7668, 7669-xxx |
Strømstyring
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 3,25 A |
Præstation
| Stik | 8.0*5.5 |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| LED-indikatorer | Strøm |
| Tænd-/slukkontakt | Ingen |
Godkendelser
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 187 mm |
| Dybde | 127 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 100 g |
Emballeringsdata
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Pakkebredde | 187 mm |
| Pakkedybde | 127 mm |
| Pakkehøjde | 53 mm |
| Pakkevægt | 376 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Strømforbrug (standby) | 0,21 W |
| Stik 1 dimensioner | 7.9x5.5p |
| Strøm | 65 W |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044095 |
| Oprindelsesland | Kina |
Andre funktioner
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |