Alpha Bravo GX-4 Gaming
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Kabellængde | 1,7 m |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-A |
Høretelefoner
| Ørekobling | Circumaural |
| Hovedtelefon frekvens | 50 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 118 dB |
| Driverenhed | 5 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Antal mikrofoner | 1 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 200 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 155 mm |
| Vægt | 325 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 758 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Hurtig start guide | Ja |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 565 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 390 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 270 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 8,3 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 7,6 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
Andre funktioner
| Mikrofonenhed dimensioner (B x D) | 6 x 2,7 mm |
| Strømforbrug | 80 mA |