ADATA SDXC 64GB UHS Klasse 10
Hukommelse
| Kapacitet | 64 GB |
| Flashkort type | SDXC |
| Intern hukommelsestype | UHS |
| Flash-hukommelse klasse | Klasse 10 |
Funktioner
| Produktfarve | Blå |
| Certificering | FCC, CE, BSMI, VCCI |
Strømstyring
| Hukommelsesspænding | 2.7,3.3,3.6 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 32 mm |
| Dybde | 24 mm |
| Højde | 2,1 mm |
| Vægt | 2 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85235190 |