ADATA Premier Pro 256 GB MicroSDXC UHS-I Klasse 10
Hukommelse
| Kapacitet | 256 GB |
| Flashkort type | MicroSDXC |
| Læsehastighed | 100 MB/s |
| Skrivehastighed | 80 MB/s |
| UHS hastighedsklasse | Class 3 (U3) |
| Intern hukommelsestype | UHS-I |
| Videohastighedsklasse | V30 |
| Flash-hukommelse klasse | Klasse 10 |
Funktioner
| Produktfarve | Sort, Blå |
| Beskyttelsesfunktioner | Magnetsikker, Stødresistent, Temperaturbestandigt, Vibrationsikker, Vandtæt |
| Certificering | IPX7 ISO7816-1 EMC IEC61000-4-2 FCC CE |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -25 - 85 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 11 mm |
| Dybde | 15 mm |
| Højde | 1 mm |
| Vægt | 0,25 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Blister |
Emballage indhold
| Hukommelsesadapter inkluderet | SD |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85235190 |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | RoHS |