ADATA Premier 256 GB MicroSDXC UHS-I Klasse 10
Hukommelse
| Kapacitet | 256 GB |
| Flashkort type | MicroSDXC |
| Læsehastighed | 100 MB/s |
| Skrivehastighed | 25 MB/s |
| UHS hastighedsklasse | Class 1 (U1) |
| Intern hukommelsestype | UHS-I |
| Videohastighedsklasse | V10 |
| Flash-hukommelse klasse | Klasse 10 |
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Beskyttelsesfunktioner | Varmeresistent, Ridseresistent, Stødresistent, Vandtæt |
| Certificering | FCC , CE , VCCI , CTICK , EAC |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -25 - 85 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 11 mm |
| Dybde | 1 mm |
| Højde | 1 mm |
| Vægt | 0,25 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Hukommelsesadapter inkluderet | SD |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85235190 |