ADATA AUSDX512GUICL10A1-RA1 hukommelseskort 512 GB MicroSDXC UHS-I Klasse 10
Hukommelse
| Kapacitet | 512 GB |
| Flashkort type | MicroSDXC |
| Læsehastighed | 100 MB/s |
| Skrivehastighed | 25 MB/s |
| Intern hukommelsestype | UHS-I |
| Flash-hukommelse klasse | Klasse 10 |
Funktioner
| Produktfarve | Sort, Blå |
Vægt & størrelser
| Bredde | 15 mm |
| Dybde | 1 mm |
| Højde | 11 mm |
| Vægt | 25 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |