ADATA ASDX256GUI3V30S-R hukommelseskort 256 GB SDXC UHS-I Klasse 10
Hukommelse
| Kapacitet | 256 GB |
| Flashkort type | SDXC |
| Læsehastighed | 100 MB/s |
| Skrivehastighed | 60 MB/s |
| Intern hukommelsestype | UHS-I |
| UHS hastighedsklasse | Class 3 (U3) |
| Videohastighedsklasse | V30 |
| Flash-hukommelse klasse | Klasse 10 |
Funktioner
| Produktfarve | Sort, Blå |
| Kontakt til skrivebeskyttelse | Ja |
| Certificering | FCC , CE , VCCI |
Strømstyring
| Hukommelsesspænding | 2.7,3.6 V |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -25 - 85 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 32 mm |
| Dybde | 24 mm |
| Højde | 2,1 mm |
| Vægt | 2 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Blister |