SanDisk SDCZ550-512G-G46 USB-nøgle 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort
Præstation
| Kapacitet | 512 GB |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
Design
| Formfaktor | Uden hætte |
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | FCC, ICES, CE, UKCA, BSMI, RCM, EAC, KCC, Ukraine |
Vægt & størrelser
| Bredde | 19,1 mm |
| Dybde | 45 mm |
| Højde | 7,75 mm |
| Vægt | 3,4 g |