Nedis musemåtte
Præstation
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Polypropylen (PP) |
| Gaming musemåtte | Ingen |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Skridsikker bund | Ja |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 240 mm |
| Dybde | 190 mm |
| Tykkelse | 0,4 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 5 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 280 mm |
| Pakkevægt | 76 g |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |