Nedis Monitorbeugel voor Bureaus / 1 Scherm(en) / 15
32 inch / 75x75 / 100x100 / Draai- en Kantelbaar
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 8 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 38,1 cm (15") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| Monteringstype | Skrivebord |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | 0 - 180° |
| Drejelig vinkel | 90° |
| Rotationsvinkel | 180° |
Design
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren, Metal |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 467 mm |
| Dybde | 104 mm |
| Højde | 505 mm |
| Vægt | 1,95 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 185 mm |
| Pakkedybde | 450 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 2,24 kg |
| Pakketype | Kasse |